gazetareforma.com
Alarmohen fansat! Loredana përfundon në pranga dhe akuzat që rëndojnë mbi të janë të rënda - Gazeta Reforma
Një ngjarje e cila ka alarmuar gjithë fansat dhe që është mjaft e dyshimtë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar. Po flasim për arrestimin e këngëtares së njohur Loredana Zefi që është partnerja e reperit Mozzik. Sipas mediave zvicerane këngëtarja e njohur ka kërcënuar së bashku me vëllanë e saj një çift zviceran rreth të 50-tave,Read More