familyyouall.com
Byreku me Qumesht dhe Peta te Pjekura - Recete nga Nena Xheni - FAMILY+ Blog
Byreku i mrekullueshem tradicional me qumesht dhe pete te pjekura. Mesoni menyren se si e gatuan Nena Xheni kete byrek, shume te pelqyeshem nga femijet.