demokracia.co
FOTO/ Aktorja ndahet nga bashkëshorti pas 3 vitesh, shkak tradhtia me ish-deputetin e njohur
Aktorja dhe moderatorja e njohur Rudina Dembacaj duket se i ka dhënë fund martesës së saj tre-vjeçare me bashkëshortin Aleks. Burime për Faxweb.al bëjnë me dije se aktorja e humorit prej disa muajsh tashmë është ndarë nga bashkëshorti dhe shkak për këtë është bërë një histori e re dashurie në…
A H