demokracia.co
E quajtën ‘tradhëtare’/ Rudina Hajdari i kthen përgjigje kritikëve: Po e them troç fare, unë kam forcuar PD-në
Deputetja demokrate Rudina Hajdari i ka dhënë një përgjigje epitetit “tradhëtare” pas mosdjegies së mandatit. E ftuar ne studion e emisionit “Ekopolitikë”, Hajdari tha se qëndrimi i saj në Parlament ka forcuar më shumë PD dhe demokratët. Besart Kadia: Po shoh mesazhet që vijnë dhe nuk vijnë pak. Kryesisht janë…
A H