demokracia.co
Tifozve nuk do u pëlqej fare ja kush është favorit për tu bërë tranjer i Juves
Gjithmon ka pasur nje urretje te Mourinjos dhe tifozave juventine qe nga koha kur Mourinho ishte tranjer i interit Edhe pas largimit nga Inter shpeshher Mourinho ka thumbuar Juventusin me deklarata bombastike dhe gjithmone tifozet e juventusit e kane urryer Mourinhon por tashme ne mediat Italiane po qarkullon lajmi se…