demokracia.co
Plas tek Juventusi : Nësë Allegri nuk largohet at’her do të largohen këto yje
Tashme as yjet e ekipit nuk e duan me Allegrin tranjer dhe kane paralajmeruar largim nga skuadra nese nuk largohet Allegri Nese qendron Allegri largohen: Dybala, Pjanic, Cancelo, D.Costa! Nese largohet Allegri largohen: Mandzukic, De Sciglio, Cuadrado, Tashme u mbetet drejtuesve te vendosin fatin e Allegrit
A H