demokracia.co
Caktohet data ja kur do jetë protesta e rradhes e Opozitës
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka pasur një të mërkurë të ngjeshur me takime. Paradite herët ai ka zhvilluar një mbledhje me aleatët dhe më pas me kryetarët e degëve të PD-së në rrethe. Burime nga mbledhja bëjnë me dije se është diskutuar data 25 maj për protestën e…
A H