budgetbakerhomemadefoodie.com
Good Ol’ Jello!
Good ol’ Jello! Super cheap, easy, and fun for kids. 😎 COST: .70 cents for 2 boxes and makes a 9 x 13 pan. If you are an Aldi shopper like I am, you already know all their food is made witho…