webohrid.com
Повреден жител од Опеница кој со трактор паднал во провалија • WebOhrid
На 13.01.2020 околу 13:00 часот во с.Опеница, охридско, Б.В.(56) од с.Опеница, додека управувал трактор без регистарски таблички, изгубил контрола над