webohrid.com
Одиграно 8 коло од Првата МФЛ • WebOhrid
Вчера се одиграа натпреварите од 8 коло од Првата македонска фудбалска лига. Постигнати беа следните резултати: Академија Пандев 0:0 Шкендија