webohrid.com
Кривична пријава за жител од Ропотово кај кого била пронајдена дрога • WebOhrid
Поради постоење основи на сомнение за сторени казнени дела ,,неовластено производство и пуштање во промет на наркотични дроги, психотропни супстанции