webohrid.com
Кумановка заработи кривична поради употреба на исправа со невистинита содржина • WebOhrid
Надворешната канцеларија за криминалистички работи Струга поднесе кривична пријава против Л.С.(56) од Куманово, поради постоење основи на сомнение за сторенo