mkdnews.com
Пејачка загина од огномет среде настап во Шпанија (Видео)
Пејачката Џоана Саинз (30) загинала на настапот во Лас Берланас, во близина на Мадрид, кога ракета од пиротехниката ја погодила во стомакот, пренесува „Сан“. Пејачката паднала на сцената и била итн…