mkdnews.com
Сопругата на Квентин Тарантино е бремена
Познатиот режисер Квентин Тарантино и неговата сопруга Даниела Пик соопштија дека го очекуваат нивното прво дете. Тарантино и израелската манекенка-пејачка, која е 21 година помлада од него, период…