mkdnews.com
Карлеуша со жестока порака од Дубаи
По цел месец од почетокто на порно аферата , српската пејачка Јелена Карлеуша на Инстаграм денеска објави уште една жестока порака. По еден месец откако одекна аферата за наводната врска на Карлеуш…