malesia.me
Deçiqi e fillon me fitore sezonin e ri (Video)
KF Deçiq e ka nisur me fitore dhe tre pikë sezonin e ri garues 2019/20 në Ligën e Dytë të Malit të Zi.Në ndeshjen e zhvilluar sot në Tuz, Deçiqi shënoi fitore të thellë me rezultatin 4-1 ndaj