malesia.me
E pyesin Gjukanoviqin: Vuçiqi apo Thaçi?
Mundësia e Ballkanit Perëndimor është në integrimet në BE dhe pa të nuk ka zhvillim ekonomik dhe demokratik, tha presidenti i Malit të Zi Milo Gjukanoviq për TV BN.I pyetur nëse ai dëgjohet më shumë