malesia.me
Fitore e madhe, Kosova mund Çekinë dhe kryeson grupin A
Kosova ka marrë një fitore të madhe 2-1 ndaj Çekisë në ndeshjen e sotme në stadiumin “Fadil Vokrri”, duke “rrëmbyer” vendin e par në grup.Ndonëse me mungesat të shumta e rëndësishme mes tyre edhe Rash