drenicasot.com
Zyrtare: Dejan Vukicevic nuk është më trajner i FC Feronikelit - Portali Drenica Sot
Trajneri, Dejan Vukicevic dhe FC Feronikeli kanë ndërprerë bashkëpunimin. Pas një bisede të trajnerit, Vukicevic dhe Presidentit të klubit, Naser Ramaj, që të dy janë dakorduar që të ndërpritet bashkëpunimi, që do të thotë se Vukicevic nuk do të jetë më trajner i FC Feronikelit. Është e dukshme që klubi po kalon në një fazëRead More