drenicasot.com
Ëndrra vazhdon, fitore dhe spektakël ndaj Malit të Zi - Portali Drenica Sot
Kosova ka arritur të shënojë fitore të madhe ndaj Malit të Zi me rezultat 2-0, ku nuk munguan rastet e shumtë dhe spektakli në tribuna. Ndeshja e vlefshme për eliminatoret e Euro 2020, shkoi në mënyrën më të mirë për ekipin tonë, me një dominim fantastik nga fillimi deri në fund, ku rezultati ka mundurRead More