drenicasot.com
Një gruas nga Skenderaj Policia ia gjen një kallashnikov - Portali Drenica Sot
Policia e Kosovës ka raportuar se në fshatin Kllodernicë të Skenderajt ka konfiskuar një AK 47, shkruan Drenicapress “Me urdhër verbal të gjyqtarit të procedurës paraprake është bastisur shtëpia dhe objektet përcjellëse të të dyshuarës femër K/Shqiptare, ku gjatë bastisjes është gjetur dhe është konfiskuar një armë automatike AK-47. Pas intervistimit me urdhër të prokuroritRead More