breziiri.com
Rama dhe liderë të tjerë botëror urojnë presidentin Erdogan për suksesin në zgjedhje
Pas suksesit të madh në zgjedhjet e mbajtura sot në Turqi, liderët botëror kanë uruar presidentin e Turqisë, Recep Tayyip Erdo─čan, për suksesin në këto zgjedhje, transmeton Anadolu Agency (AA).