abn.al
Tottenham shkatërron Leicester 6-1 - ABN
Një ndeshje plot me gola ka qënë kjo e sotmja në Premiere League ku skuadrat e gjetën golin 7 herë. Tottenham e gjen golin dy herë në pjesën e parë në minutën e 25 dhe 36 duke e çuar ndeshjen ne pushim me rezultatin 0-2. Leicester e nis lojën fuqishëm he shënon gol në minutënRead More