abn.al
Roza Lati sherroset në plazh për qenin - ABN
Vajza e aktores së njohur të humorit, Rita Lati, roza këtë rradhë është përfshirë në një sherr me një nga pushueset në plazhin ku dhe Roza po bën pushimet. Shkak i sherrit është bërë pikërisht qeni i Rozës, të cilin moderatorja e ka marrë në plazh dhe siç të gjithë e dimë, ajo nuk eRead More