abn.al
PDIU reagon ashpër ndaj PD pas kërkesës për verifikimin e mandatit të Aqif Rakipit ... - ABN
Partia Drejtësi, Integrim dhe Unitet i është përgjigjur me tone të ashpra Partisë Demokratike pas kërkesës për heqjen e mandatit deputetit Aqif Rakipi. PDIU deklaron se deputeti Rakipi është verifikuar e stërverifikuar nga institucionet ligjzbatuese për dekriminalizimin dhe zyrtarisht nga Interpol e Prokuroria kanë deklaruar se nuk ka të dhëna për implikimin e tij. MëRead More