abn.al
Favorizonin ndërtimet pa leje, në pranga 4 policë dhe 6 punonjës të INUV - ABN
Katër policë të Komisariatit nr. 5 si dhe 6 punonjës të INUV-it në Kamëz kanë përfunduar në pranga mbrëmjen e së martës. Burime pranë policisë thonë se të ndaluarit akuzohen për shpërdorim detyre, pasi kanë lejuar ndërtime pa leje në Kamëz. Zbardhen detaje të reja mbi arrestimin e 2 policëve të komisariatit nr. 5 dheRead More