tvkoha.tv
Luana Vjollca në Londër, pas Maldiveve dhe Austrisë
Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, po shijon jetën maksimalisht. Ajo së fundmi qëndroi në pushime luksoze në alpet e Austrisë dhe Maldive, ajo është drejtuar në një metropol botëror. Londra është destinacioni i Luanës, vend që ajo e konsideron në formë interesante. “I do robi ca pushime...