sportskoradio903.com.mk
Валверде: „Сакаме да го изодиме овој пат до крај“ - Спортско Радио 90.3
Тренерот на Барселона, Ернесто Валверде беше е задоволен од големата победа од 5:1 над Лион и пласманот на неговиот тим во 1/4финалето на Лигата на шампионите. „Секој ме прашува за последните 20 минути во кој буквално експлодиравме, но очигледно забораваме дека игравме против многу добра екипа и бевме многу добри и во првото полувреме воRead More