sportskoradio903.com.mk
Штербик: Секој бод е важен, особено овие од Сегед - Спортско Радио 90.3
Ракометарите на Вардар во продолжението од Лигата на шампионите гостуваат во Унгарија. Следен ривал е екипата на ПИК Сегед. Дуелот се игра утре од 17.30 часот, а за Вардар секој меч во оваа фаза е дерби. Од гостувањето во Унгарија ќе биде познато колку „црвено-црните“ се блиску до освојување на првото место, што би овозможилоRead More