sportskoradio903.com.mk
Сејдини се огласи на страната на ФФМ - Спортско Радио 90.3
Првиот човек на мак-фудбалот, Муамед Сејдини, им честиташе на нашите најдобри фудбалери за освоените бодови на терените во Бер Шева и во Рига. Избраниците на Ангеловски по мечевите со Израел и Летонија прокнижија четири бодови и се вратија во трката за челните позиции во групата – „Г“. „Честитки за фудбалерите и стручниот штаб за успешнитеRead More