sportskoradio903.com.mk
Се е подготвено за Купот, фаворитите внимателни во прогнозите - Спортско Радио 90.3
Кавадарци е подготвено за стартот на кошаркарскиот Куп. Денеска на прес-конференција, клубовите учесници на завршниот турнир ги искажаа и своите очекувања од турнирот, кој почнува в петок со четврфиналните мечеви. Еден од фаворитите на турнирот, Работнички, најави дека ќе почне концентрирано уште од првиот меч со Карпош Соколи, кој иако е драстично ослабен од ланиRead More