sportskoradio903.com.mk
Ристовски: Главата доле и сите на работа! - Спортско Радио 90.3
Македонската фудбалска репрезентација синоќа претрпе тежок пораз во Скопје во рамките на квалификациите за ЕП. Австрија си замина со победа од 4:1, а по мечот, ретко кој од нашите репрезентативци сакаа да зборуваат за мечот. Меѓу оние кои собраа сила да проговорат за она што се случуваше на теренот беше десниот бек Стефан Ристовски. „МожамRead More