sportskoradio903.com.mk
Ракометарите пристигнаа во Загреб - Спортско Радио 90.3
Ракометната репрезентација на Македонија е веќе во Загреб,а денес и утре ќе ги финализира подготовките за стартниот натпревар со Словенија во сабота на 13. јануари во рамките од првото коло на ЕП во Хрватска. Нашите репрезентативци ќе имаат можност последните тактички варијанти да ги подготват во Загреб каде денес треба да одработат тренинг, а утреRead More