sportskoradio903.com.mk
Првото засилување на Зидан за следната сезона ќе биде дефанзивец - Спортско Радио 90.3
Првиот трансфер на Зинедин Зидан по неговото враќање во Реал Мадрид ќе биде дефанзивецот Едер Милитао од Порто, пишува денеска весникот „Марка“. Фудбалерот беше поврзуван со Реал Мадрид и порано, но сега се тврди дека се е прецизирано и овој трансфер ќе биде потврден или до крајот на март или на почетокот на април. РеалRead More