sportskoradio903.com.mk
Продолжува црната серија на нашата млада репрезентација - Спортско Радио 90.3
Македонската фудбалска репрезентација – У21 доживеа дебакл од Австрија на домашен во рамките на квалификациската група – „7“ за пласман на Европското првенство во 2019 година во Италија. На Арената Филип Втори гостите тотално ги надиграа избраниците на селекторот, Благоја Милевски и сосема заслужено ги однесоа бодовите. Епилогот беше најавен уште во 12 минита соRead More