sportskoradio903.com.mk
Попов: Шкендија е фаворит, но ако први дадеме гол... - Спортско Радио 90.3
Утре стартува и новата сезона во домашното фудбалско првенство. Честа да ја кренат завесата на домашната фудбалска сцена ќе ја имаат најлутите ривали за титулата, шампионот Шкендија и вицепрвакот Вардар. Вардар утре во рамките од 1. коло во новиот шампионат гостува во Тетово и по сите проблеми кои ги имаше на крајот на минатата иRead More