sportskoradio903.com.mk
Пол Џорџ ја обнови повредата, следува нова пауза - Спортско Радио 90.3
Кошаркарот на Лос Анџелес Клиперс, Пол Џорџ, ја обнови повредата на задната ложа на синоќешниот меч со Бостон и прашање е колку ќе биде периодот на новата рехабилитација. Џорџ истиот проблем го има по третпат оваа сезона, поради што претходно пропушти вкупно десет натпревари. „Загрижен сум. Ова веќе се случува по не знам кој пат.Read More