sportskoradio903.com.mk
Почетино не размислува за оставка - Спортско Радио 90.3
Менаџерот на фудбалерите на Тотенхем, Маурисио Почетино, јасно стави до знаење дека ја има поддршката од претседателот на клубот, Даниел Леви. Финалистот во Лигата на шампионите од претходната сезона сега се наоѓа дури на деветтата позиција во Премиер лигата. Тоа на некој начин ги донесе првите шпекулации дека тренерот може да биде заменет. „Јас секогашRead More