sportskoradio903.com.mk
Невил го менува мислењето - Спортско Радио 90.3
Легендарниот фудбалер на Манчестер Јунајтед, Гери Невил, кој неодамна го критикуваше Ромелу Лукаку и даде максимална согласност за негова продажба во Интер, сега ја менува приказната. „Црвените ѓаволи“ во неколку преодни рока останаа без Фелаини, Лукаку, Санчез, што значајно се одрази на ефикасноста на тимот. Челниците иако се обидоа да пронајдат соодветни замени, тоа сепакRead More