sportskoradio903.com.mk
Милиони евра се „слеваат“ во касите на финалистите - Спортско Радио 90.3
Ливерпул и Тотенхем на 1 јуни во Мадрид ќе се борат за победничкиот пехар во Лигата на шампионите. Двата тима од Англија одлично профитираа настапувајќи низ групната фаза и елиминациите а со самиот пласман во завршниот меч ќе бидат богато наградени и од страна на УЕФА. За победникот е предвидена парична награда од 4 милиониRead More