sportskoradio903.com.mk
Милевски најави големи промени во играчкиот ростер - Спортско Радио 90.3
Нашата селекција У-21 го претрпе и третиот пораз во квалификациите за ЕП во 2019 во Италија откако фудбалерите на Австрија славеа убедливо во Скопје со 4-0. Селекторот, Благоја Милевски, ја презема одговорноста за неуспесите со најава дека од март ќе мора да вклучи нови фудбалери. „Честитки до Австрија за победата иако три од четири примениRead More