sportskoradio903.com.mk
Марсело: Не верував дека ќе дојде денот да се збогуваме, Крис ! - Спортско Радио 90.3
Бразилскиот репрезентативец и член на Реал Мадрид Марсело се збогуваше со Кристијано Роналдо, кој од следната сезона ќе игра во Јувентус. Бразилецот напиша дека никогаш не си помислил дека ќе дојде до тоа и се заблагодари на Португалецот за прекрасните моменти кои двајцата ги поминаа во Мадрид. „Кој ли би помислил на тоа, Крис! ДојдеRead More