sportskoradio903.com.mk
Кокшаров и Стоилов едногласни: Киелце е еден од најнезгодните ривали - Спортско Радио 90.3
Ракометарите на Вардар се подготвуваат за дуелот со Киелце во новото коло од Лигата на шампионите, в сабота во Скопје. По тој повод, денеска на прес-конференција, тренерот на тимот Кокшаров зборуваше за очекувањата од дербито со Полјаците. „Не чека тежок меч. Ја знаете ситуацијата во групата, сите се близу и секоја победа и бод неRead More