sportskoradio903.com.mk
Кер: се гледа напредок во нашата игра - Спортско Радио 90.3
Голден Стејт во тековнава сезона во НБА лигата има разочарувачки ефект од четири победи и дури 17 порази. Тој ефект очигледно не го загрижува тренерот, Стив Кер, кој по натпреварот со Орландо, изјави, дека неговите кошаркари ќе влезат во победнички ритам. „Имавме добар меч. Се гледа дека напредуваме, се надевам дека набрзо ќе ги имамеRead More