sportskoradio903.com.mk
Иднината на Тедеско во Шалке под знак прашање - Спортско Радио 90.3
Иднината на тренерот на Шалке Доменико Тедеско во германскиот прволигаш станува под сериозно знак прашање по поразот на германскиот тим со 7:0 на гостувањето кај Манчестер Сити. Новиот спортски директор на оваа екипа Јохан Шнајдер јасно стави до знаење одговарајќи на прашање поврзано со оваа тема. „Ќе ги искористиме следните неколку часа, за да разговарамеRead More