sportskoradio903.com.mk
Хуго Лорис ќе се врати на теренот на почетокот на следната година - Спортско Радио 90.3
Екипата на Тотенхем синоќа излезе со соопштение во кое даде информација околу состојбата на својот голман Хуго Лорис кој направил операција на левиот лакт и ќе се врати на тренинзите на почетокот од наредната година. Францускиот голман се повреди на 5 октомври за време на дуелот со Брајтон, кога незгодно падна на гол-линијата. „Операцијата беше неопходна по дополнителнитеRead More