sportskoradio903.com.mk
Добри вести доаѓаат за Солскјер - Спортско Радио 90.3
Фудбалерите, Пол Погба и Скот Мектоминеј, може да се појават во дресот на Манчестер Јунајтед на дербито со Тотенхем закажано за в среда на – „Олд Трафорд“. Французинот кој речиси два месеца се рехабилитираше по повредата на скочниот зглоб влегол во тренинг процес и може да му биде на располагање на тренерот Солкјер. Што сеRead More