sportskoradio903.com.mk
Ден по мечот со Мешков, Вардар вечерва во СЕХА ја пречекува Војводина - Спортско Радио 90.3
Денеска, ракометарите на Вардар ќе играат против Војводина во новото коло од СЕХА лигата. Дуел во кој Вардар е апсолутен фаворит, но тоа треба да се покаже на терен. Овој дуел сигурно ќе биде шанса и за помладите да добијат минутажа. „Војводина е екипа која мораме да ја победиме. Играме дома и сме фаворити. ИграчитеRead More