sportskoradio903.com.mk
Дали Озил ќе си замине по секоја цена? - Спортско Радио 90.3
Челниците на Атлетико Мадрид се поврзале со фудбалерот на Арсенал, Месут Озил, за да му понудат да се приклучи кон тимот по крајот на сезонава, тврдат денеска дел од медиумите на Островот. Договорот на Германецот со „топчиите“ ќе истече во наредното лето. Менаџерот на Арсенал, Арсен Венгер, призна дека може да добие задача да гоRead More