sportskoradio903.com.mk
Баерн (М) тргна во потера по Белоти - Спортско Радио 90.3
Германскиот фудбалски гигант Баерн (М) ќе се обиде да го купи напаѓачот на Торино, Андреа Белоти во летниот трансфер период. Фудбалерот е желба на Карло Анчелоти, кој во него глед исклучително засилување за баварците во следната сезона. 23-годишниот Белоти има извонредна сезона во дресот на „биковите“ и веќе е на мета на бројни фудбалски агенти.Read More